Kupuj markowe rowery na raty 0%!

O nas

Sklep pod adresem domenowym rowerynaraty.pl jest prowadzony przez firmę Marcin Korczyk Korczyk Sport (wcześniej SportSerwis.pro) z siedzibą w Jaworznie (43-600), przy ul. Wojska Polskiego 1. Pod tym adresem, od ponad 10 lat, prowadzimy również stacjonarny sklep z rowerami. 

My w liczbach

0
od tego roku dostarczamy markowe rowery
0
aktualnie tyle marek rowerów oferujemy do zakupu
0
tylu klientów obsługujemy średniorocznie

Dlaczego warto kupić u nas?

  • Czynnie uprawiamy sport, dzięki czemu na bazie własnego doświadczenia doradzamy w wyborze odpowiedniego sprzętu.
  • Dbamy o bezpieczeństwo i komfort użytkowania nabytego u nas sprzętu sportowego, dlatego nasza oferta obejmuje wyłącznie sprzęt renomowanych marek.
  • Na miejscu – w Jaworznie, osobiście przeprowadzamy serwis rowerów z użyciem dedykowanych do tego specjalistycznych narzędzi serwisowych (dokładnie takich, jakie używa się do serwisowania sprzętu dla zawodowców). Doradzając naszym Klientom, zwracamy uwagę na osprzęt danego roweru, wskazując jego wady i zalety.
  • Oferta naszego sklepu jest bardzo szeroka. Niemniej na życzenie naszych Klientów jesteśmy w stanie zamówić sprzęt spoza naszej aktualnej oferty. 
  • Jesteśmy elastyczni, dzięki czemu zawsze dopasowujemy się do potrzeb i oczekiwań Klientów.
  • Szanujemy czas naszych Klientów. Zamówione produkty wysyłamy niezwłocznie po zaksięgowaniu płatności na naszym koncie.

Newsletter

Zapisz się do naszego biuletynu, aby otrzymywać informacje o aktualizacjach, nowościach, spostrzeżeniach lub promocjach.

Ostatnie wpisy

Promo
Discount up to 50% for new member only this month