Kupuj markowe rowery na raty 0%!

Apple Book

Don't miss the last opportunity

Smartwatches

Don't miss the last opportunity
Wysyłka w 24h

Ciesz się rowerem już nawet 24 godziny po jego zakupie!

Płatność ratalna

Każdy rower możesz zakupić na raty. Niektóre nawet na 30x0%!

2 lata gwarancji

Na każdy zakupiony rower masz 24 miesiące gwarancji producenta

Rowery elektryczne trekkingowe

Rowerem do pracy, rowerem na wycieczkę, rowerem po lepszą kondycję i zdrowie. Krótko mówiąc, rower jest dobry (prawie) na wszystko! Podobne zdanie mają właściciele rowerów elektrycznych trekkingowych, które łączą wielozadaniowość z wysokim komfortem użytkowania.

Rower, który może więcej

Trekkingi z napędem elektrycznym poradzą sobie na zatłoczonych ulicach, choć świetnie nadają się również do jazdy w lekkim terenie i dłuższych wypadów za miasto. Rowery elektryczne trekkingowe są też znacznie wygodniejsze od „górali”, a przy tym bardziej praktyczne w codziennym użytkowaniu dzięki dodatkowemu wyposażeniu. Owszem, klasyczną szosówką również można przemierzać dalekie trasy, jednak właściciel roweru trekkingowego może w każdej chwili zjechać z asfaltu i pomknąć polną ścieżką czy leśnym duktem. Jednym słowem – rower trekkingowy może więcej, zwłaszcza jeśli rowerzysta ma do dyspozycji wydajny silnik i pojemną baterię.

Rowery elektryczne trekkingowe - na co zwracać uwagę?

Rowery trekkingowe z napędem elektrycznym mają zwykle wygodną ramę (z obniżoną rurą górną), amortyzację, napęd obsługujący szeroki zakres przełożeń, solidne hamulce, wzmacniane opony terenowe. Wszystkie te elementy są oczywiście bardzo ważne, jednak warto zwrócić uwagę również na cechy napędu elektrycznego. Szczególnie istotne są takie kwestie jak:

  • efektywność silnika – im wyższy moment obrotowy, tym lepsze wspomaganie;
  • położenie silnika – centralny jest najbardziej praktyczny, z kolei silnik w tylnej piaście zapewnia dobrą przyczepność roweru;
  • pojemność baterii – przy dalekich podróżach warto wybrać akumulator zapewniający ponad 100 km zasięgu;
  • możliwość wyjmowania baterii – przydatne podczas ładowania roweru poza domem i przechowywania w czasie mrozów;
  • funkcje panelu sterującego – np. możliwość zmiany trybów wspomagania, uruchamianie oświetlenia.

Praktyczny rower dla każdego

Sklep RoweryNaRaty.pl wspiera osoby, które w swojej codzienności znajdują czas na aktywność fizyczną. W ofercie można znaleźć rowery elektryczne trekkingowe o różnych rozmiarach ramy – zarówno dla niższych (17″), jak i wyższych użytkowników (19″, 20″). Osoby, które potrzebują roweru do przemieszczania się po mieście i krótkich wycieczek, mogą wybrać rower w opcji z baterią o mniejszej pojemności (10,4 Ah, 13 Ah). Wytrawni podróżnicy mogą zainwestować w rower z mocniejszą baterią, która zapewnia zasięg do 100-130 km. Każdy klient może liczyć na krótki czas realizacji zamówienia oraz możliwość rozłożenia zakupu na dogodne raty. Wszystkie rowery objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta.