Kupuj markowe rowery na raty 0%!

Apple Book

Don't miss the last opportunity

Smartwatches

Don't miss the last opportunity
Wysyłka w 24h

Ciesz się rowerem już nawet 24 godziny po jego zakupie!

Płatność ratalna

Każdy rower możesz zakupić na raty. Niektóre nawet na 30x0%!

2 lata gwarancji

Na każdy zakupiony rower masz 24 miesiące gwarancji producenta

Rowery elektryczne dziecięce

Współczesnym dzieciom na każdym kroku towarzyszą nowoczesne technologie. Pociechy odrabiają lekcje na laptopie, wolny czas spędzają ze smartfonem czy na hulajnodze elektrycznej, a godzinę sprawdzają na smartwatchu. Nic więc dziwnego, że do długiej listy życzeń dziecka dołączył rower z napędem elektrycznym.

It seems we can't find what you're looking for.

Rower jest spoko. "Elektryk" to sztos

Przede wszystkim dzięki wspomaganiu dziecko nie męczy się tak bardzo, jak na zwykłym jednośladzie. Może łatwiej wjechać pod górkę czy pokonać dłuższą trasę bez narzekania na bolące nogi. Tym sposobem „elektryk” może przyczynić się do tego, że dziecko nie straci zapału do aktywności fizycznej i będzie częściej spędzało czas na świeżym powietrzu. Poza tym dzięki silnikowi mały rowerzysta może dorównać dorosłym podczas rodzinnych wycieczek i tym samym będzie chętniej brał w nich udział.

Rower elektryczny dla dziecka - na co zwracać uwagę?

Rowery elektryczne dziecięce to często pomniejszone wersje modeli dla dorosłych, wyposażone w podobne komponenty. Jednak w przypadku rowerów dziecięcych moc, zasięg i umiejscowienie wspomagania mają mniejsze znaczenie. Warto natomiast zwrócić uwagę na takie aspekty jak:

  • waga roweru (im niższa, tym lepiej);
  • rozmiar ramy i kół – dziecko musi mieć swobodny dostęp do dźwigni hamulca i manetek;
  • możliwość wyjęcia baterii i ładowania bez roweru;
  • intuicyjny panel sterujący do obsługi trybów wspomagania;
  • amortyzacja widelca, jeśli rower będzie służył do wycieczek w teren;
  • jakość hamulców – dobrym wyborem będą niewrażliwe na pogodę hamulce tarczowe hydrauliczne;
  • rodzaj opon (najlepiej szerokie z bieżnikiem).

Rowery elektryczne dziecięce - jaki kupić?

W sklepie RoweryNaRaty.pl można znaleźć wiele rowerów dla dzieci i młodzieży. W ofercie znajdują się m.in. rowery elektryczne górskie i trekkingowe idealne dla dzieci aktywnych fizycznie, które lubią krótkie i dłuższe wycieczki. Do przemieszczania się po okolicy (np. dojeżdżania do szkoły) dobry będzie elektryczny rower miejski lub składak. Ten ostatni zajmuje niewiele miejsca po złożeniu, dzięki czemu sprawdzi się u rodzin, które muszą przechowywać rower w mieszkaniu albo chcą go przewozić w bagażniku samochodu.

Wszystkie modele dostępne są także na raty, dzięki czemu można kupić rower dla dziecka niemal od ręki, bez czekania na zebranie całej kwoty czy załatwiania pożyczki w banku. Urodziny pociechy już za kilka dni? Bez obaw – rowery wysyłane są w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.