Kupuj markowe rowery na raty 0%!

Apple Book

Don't miss the last opportunity

Smartwatches

Don't miss the last opportunity
Wysyłka w 24h

Ciesz się rowerem już nawet 24 godziny po jego zakupie!

Płatność ratalna

Każdy rower możesz zakupić na raty. Niektóre nawet na 30x0%!

2 lata gwarancji

Na każdy zakupiony rower masz 24 miesiące gwarancji producenta

Rowery elektryczne składane

Czy brak miejsca do przechowywania roweru musi zaprzepaścić marzenia o własnym e-bike’u? Niekoniecznie – wystarczy kupić poczciwego składaka wyposażonego w napęd elektryczny!

Mały rower z dużymi możliwościami

Mały, ale wariat – mimo niezbyt imponujących rozmiarów składak pozwala na szybkie i wygodne przemierzanie asfaltowych ulic. Niewielką średnicę kół rekompensuje silnik elektryczny, który zapewnia przyspieszenie do 25 km/h, a przy tym ułatwia pokonywanie podjazdów i przewyższeń, których nie brakuje w żadnym mieście. Rowery elektryczne składane czerpią energię z akumulatora, który może być równie pojemny jak baterie w pełnowymiarowych e-bike’ach. Dzięki dużemu zasięgowi składakiem można objechać całe miasto, pojechać na wycieczkę czy przemierzać daleką drogę do pracy lub szkoły.

E-bike składane - na czym polega ich fenomen?

Być może nie każdy rowerzysta zaczynał od składaka, ale wszyscy wiedzą, że jednoślad czasami sprawia problemy i nie chodzi tu tylko o awarie na trasie. Uciążliwe może być również przechowywanie czy transportowanie roweru, przy czym oba te problemy nie dotyczą właścicieli składaków.

Zalety roweru składanego:

  • można go złożyć bez użycia narzędzi;
  • zajmuje niewiele miejsca, dzięki czemu można przechowywać rower niemal wszędzie;
  • złożony zmieści się w samochodzie, więc nie trzeba kupować specjalnego bagażnika;
  • można go łatwo spakować (np. do pokrowca), co ułatwia przewóz roweru publicznymi środkami transportu;
  • niewiele waży, więc można go wygodnie przenosić;
  • zazwyczaj jest wyposażony w prosty osprzęt, przez co jest tani i łatwy w serwisowaniu.

Dla kogo rowery elektryczne składane?

Dzięki silnikowi elektrycznemu i baterii składak może zapewniać taką samą frajdę jak pełnowymiarowe modele. Jednoślady z tej kategorii sprawdzą się zatem u osób, które chcą prowadzić aktywny tryb życia bez względu na okoliczności (np. brak miejsca do przechowywania, częste podróżowanie). Ponadto składak to doskonały rower użytkowy – można jeździć nim na zakupy, dojeżdżać do pracy, szkoły czy na uczelnię, albo jeździć w odwiedziny do znajomych. Warto tutaj zwrócić uwagę na dostępne w sklepie RoweryNaRaty.pl składaki firmy EcoBike, które są zapewniają dużą wygodę użytkowania dzięki dodatkom tj. bagażnikowi, oświetleniu, błotnikom i podpórce. Marzenia o praktycznym składaku można spełnić w każdej chwili – rowery wysyłane są w 24 godziny, a płatność można rozłożyć na dogodne raty.

Rowery elektryczne do miasta i w teren

Podobnie jak zwykłe jednoślady, tak i rowery z napędem elektrycznym są przystosowane do określonego rodzaju terenu – niektóre doskonale radzą sobie na szosie, z innymi można śmiało wybrać się do lasu czy w góry. W ofercie sklepu RoweryNaRaty.pl można znaleźć e-rowery najpopularniejszych marek, w tym EcoBike, Giant , Kellys oraz Kross. Do wyboru są m.in.:

Rowery są dostępne w zestawie z bateriami o różnych pojemnościach, by zasięg nie ograniczał rowerowych planów. Brak wystarczających funduszy również nie musi być ograniczeniem, ponieważ każdy rower można kupić na raty. Klient może także liczyć na szybką wysyłkę do 24 godzin (bo marzenia nie lubią czekać) oraz 24 miesiące gwarancji.