Kupuj markowe rowery na raty 0%!

Apple Book

Don't miss the last opportunity

Smartwatches

Don't miss the last opportunity
Wysyłka w 24h

Ciesz się rowerem już nawet 24 godziny po jego zakupie!

Płatność ratalna

Każdy rower możesz zakupić na raty. Niektóre nawet na 30x0%!

2 lata gwarancji

Na każdy zakupiony rower masz 24 miesiące gwarancji producenta

Rowery do 1000 zł

Czy można znaleźć dobry rower do 1000 zł? Tak, choć obecnie jest to znacznie trudniejsze niż kilkanaście lat temu. Poza tym wszystko zależy od oczekiwań użytkownika i przeznaczenia roweru, nie bez znaczenia jest również marka.

It seems we can't find what you're looking for.

Solidne, tanie rowery

Choć nagłówek brzmi jak oksymoron, to takie jednoślady istnieją naprawdę – trzeba tylko wiedzieć, czego szukać. Rowery do 1000 zł nie będą wprawdzie skakać na hopkach jak kozice, ale sprawdzą się w bardziej prozaicznych zastosowaniach. Żeby dojeżdżać do pracy czy przemieszczać się z punktu A do punktu B, nie trzeba dysponować rowerem z karbonową ramą i osprzętem z najwyższej grupy. Tani rower nadaje się również do wypadów rekreacyjnych, przy czym należy liczyć się z niższym komfortem podróżowania. Dobra wiadomość jest natomiast taka, że budżetowe konstrukcje na ogół są wyposażone w lekkie i proste komponenty, które nie wymagają skomplikowanego ani kosztownego serwisu.

Dobry rower do 1000 zł – na co zwracać uwagę?

Tani rower niczego nie udaje i nie budzi ogromnych oczekiwań, ale może okazać się miłym zaskoczeniem. Jednak chyba żaden rowerzysta nie lubi być zaskakiwany (zwłaszcza na trasie z dala od domu), dlatego przed zakupem warto dobrze przyjrzeć się konstrukcji.

Jak wybrać rower do 1000 zł? Oto kilka wskazówek:

  • rama może być aluminiowa lub stalowa, przy czym ta pierwsza jest lżejsza, a druga – bardzo wytrzymała;
  • przedni widelec może być sztywny lub amortyzowany, przy czym ten pierwszy zapewnia niższą masę roweru, zaś drugi poprawia komfort jazdy po nierównościach;
  • hamulce – dobrym wyborem będą proste i łatwe w regulacji oraz naprawie hamulce V-brake;
  • przerzutki – warto z nich zrezygnować tylko wówczas, gdy rower będzie służył do jazdy po płaskich nawierzchniach.

Oczywiście rowery do 1000 zł mogą być znacznie lepiej wyposażone, przykładowo zamiast hamulców V-brake będą tarczowe, a zamiast jednego (lub żadnego) amortyzatora będą dwa. Niemniej w tym wypadku „więcej” nie zawsze oznacza „lepiej”.

Rower do 1000 zł i na raty

W sklepie RoweryNaRaty.pl nie trzeba płacić pełnej ceny podczas składania zamówienia. Można skorzystać z opcji płatności w ratach – formalności są nieskomplikowane i nie zajmują wiele czasu. To doskonałe rozwiązanie dla klientów, którzy kupują rowery dla całej rodziny, a nie chcą przy tym wydawać wszystkich oszczędności. Zakupy przez internet są znacznie wygodniejsze niż w sklepach stacjonarnych, a przy tym równie sprawne dzięki szybkiej realizacji zamówienia (wysyłka do 24 h).