Kupuj markowe rowery na raty 0%!

Apple Book

Don't miss the last opportunity

Smartwatches

Don't miss the last opportunity
Wysyłka w 24h

Ciesz się rowerem już nawet 24 godziny po jego zakupie!

Płatność ratalna

Każdy rower możesz zakupić na raty. Niektóre nawet na 30x0%!

2 lata gwarancji

Na każdy zakupiony rower masz 24 miesiące gwarancji producenta

Rowery do 8000 zł

Kolarską pasją rządzi bezlitosna kalkulacja – im większe wymagania bikera, tym więcej trzeba zapłacić za rower. Jednak nie ma tego złego, ponieważ w przedziale 7-8 tys. złotych łatwo znaleźć solidną maszynę, z którą można bez obaw wybrać się na amatorskie wyścigi czy w dłuższą, niekoniecznie lekką podróż.

Jaki rower do 8000 zł wybrać?

Osoby, które szukają roweru w tej kwocie, zazwyczaj mają już sprecyzowane wymagania. Zwykle przesiadają się z tańszego modelu i wiedzą, że potrzebują wyższej grupy osprzętu, markowych hamulców hydraulicznych czy amortyzatora powietrznego (ewentualnie karbonowego widelca z karbonową rurą sterową). Nie można oczywiście zapominać o ramie – w tej cenie będzie to jeszcze aluminium, ale już lżejsze i bardziej wytrzymałe niż w tańszych rowerach. Ważniejsza będzie zatem dobra, nowoczesna geometria – rowery do 8000 zł to typowo sportowe konstrukcje, który muszą być zwinne jak kozice, a jednocześnie bezpieczne i stabilne jak kurs dolara.

A może rower elektryczny do 8000 zł?

W przedziale cenowym 7-8 tys. zł można znaleźć rowery z wszystkich ważniejszych segmentów – a więc konstrukcje idealne do szybkiego przemieszczania się na dłuższych trasach, jak i modele do dynamicznej jazdy w trudnym terenie.

Wśród rowerów do 8000 zł można wyróżnić:

Jeśli chodzi o rowery do 8000 zł z napędem elektrycznym, sklep RoweryNaRaty.pl oferuje m.in. jednoślady polskiej marki EcoBike, które charakteryzują się bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości. Za kwotę nieprzekraczającą 8 tys. złotych można dostać m.in. rowery miejskie, trekkingowe oraz górskie. Oferta jest zróżnicowana (różne rozmiary, kolory, pojemności baterii), dzięki czemu każda osoba zainteresowana „elektrykiem” znajdzie coś na miarę swoich oczekiwań.

Rowery do 8000 zł na raty – nowy sprzęt od zaraz

Czasami brak wystarczających funduszy skłania bikera do kompromisów – można przecież kupić tańszy rower albo oszczędzać dalej i cierpliwie czekać na kolejny sezon lub spadek cen. Niemniej rowerzyści, którzy wolą mieć nowy sprzęt już teraz, mogą skorzystać z możliwości zakupu roweru na raty. W sklepie RoweryNaRaty.pl wszystkie formalności można załatwić wygodnie przez internet – procedura nie jest ani skomplikowana, ani czasochłonna. Miejsce na nowy rower lepiej przygotować już teraz, ponieważ każdy dostępny model wysyłany jest w ciągu 24 godzin.