Kupuj markowe rowery na raty 0%!

Apple Book

Don't miss the last opportunity

Smartwatches

Don't miss the last opportunity
Wysyłka w 24h

Ciesz się rowerem już nawet 24 godziny po jego zakupie!

Płatność ratalna

Każdy rower możesz zakupić na raty. Niektóre nawet na 30x0%!

2 lata gwarancji

Na każdy zakupiony rower masz 24 miesiące gwarancji producenta

Rowery do 12000 zł

Każda prawdziwa pasja z czasem ewoluuje. Również kolarze chcą doskonalić się i osiągać coraz wyższe cele, pobijając własne rekordy lub uczestnicząc w zawodach. Nie da się ukryć, że sprzęt odgrywa tutaj bardzo ważną rolę – do pewnego momentu można ulepszać dotychczasowy rower, ale w końcu trzeba przesiąść się na coś droższego.

Dla kogo rower za 12 tys. złotych?

Jednoślady z tej kategorii cenowej nie są zarezerwowane dla nikogo – w końcu każdy może kupić taki rower, jaki chce. Niemniej początkujący bikerzy i osoby, które potrzebują roweru tylko do zwykłego przemieszczania się, zwykle zaczynają od czegoś tańszego.

Rowery do 12000 zł są zaprojektowane do intensywnego użytkowania, tj. przemieszczania się po wymagających nawierzchniach, gdzie w każdej chwili można wpaść na kamienie, wystające korzenie czy błoto. Sprzęt w tym zakresie cenowym kupują uczestnicy amatorskich wyścigów cross-country czy kolarze, którzy regularnie trenują na szosie. Jest to odpowiedni budżet także dla tych osób, które szukają roweru elektrycznego przeznaczonego do jazdy w terenie (MTB, gravel, cross).

Rowery do 12000 zł - co oferują producenci?

Na jakie rozwiązania można liczyć, dysponując budżetem do 12 tys. złotych? Najpierw trzeba przyjrzeć się konstrukcji. W wielu przypadkach będzie to ulepszona aluminiowa rama, jednak równie dobrze można trafić na lżejszy i skuteczniejszy (a zarazem droższy) karbon. Jeśli chodzi o typowe wyposażenie, można tutaj wyróżnić m.in.:

  • amortyzator powietrzny (rowery MTB);
  • karbonowy widelec (rowery szosowe);
  • często pełne zawieszenie w rowerach MTB;
  • wysokiej jakości napęd 1×12, 2×10, 2×11;
  • hamulce tarczowe hydrauliczne;
  • taperowane stery;
  • sztywne osie kół;
  • system bezdętkowy.

Rowery z napędem elektrycznych do 12 tys. złotych

Przy takim budżecie nie ma żadnego problemu ze znalezieniem „elektryka” o sportowym przeznaczeniu, tj. roweru górskiego, crossa czy gravela. Rowery do 12000 zł z napędem elektrycznym oferują na przykład polskie marki EcoBike i Kross, a także słowacki producent Kellys. W sklepie RoweryNaRaty.pl te same modele są dostępne w zestawach z różnymi bateriami – tak, aby każdy mógł znaleźć ofertę dopasowaną do potrzeb i budżetu. Co ważne, każdy rower można kupić na raty. Dzięki takiemu rozwiązaniu klient ma większe możliwości wyboru, a przy tym nie musi wydawać wszystkich zaoszczędzonych pieniędzy. Szybka wysyłka (do 24 h) oraz fachowa obsługa sprawiają, że zakup roweru przez internet przebiega równie sprawnie jak w sklepach stacjonarnych.