Kupuj markowe rowery na raty 0%!

Apple Book

Don't miss the last opportunity

Smartwatches

Don't miss the last opportunity
Wysyłka w 24h

Ciesz się rowerem już nawet 24 godziny po jego zakupie!

Płatność ratalna

Każdy rower możesz zakupić na raty. Niektóre nawet na 30x0%!

2 lata gwarancji

Na każdy zakupiony rower masz 24 miesiące gwarancji producenta

Rowery do 2000 zł

Sucha i gładka droga to nie jedyne, czego może sobie życzyć rowerzysta. Solidny, ale niedrogi rower może być nawet bardziej pożądany niż dobra nawierzchnia. Oto, co oferują producenci w przedziale cenowym 1000-2000 złotych.

Praktyczny rower w dobrej cenie - czego szukać?

W tej kategorii cenowej można znaleźć zarówno rowery miejskie, jak i bardziej uniwersalne konstrukcje, np. rowery crossowe. Na tych ostatnich można dojeżdżać do pracy (w mieście i poza nim) oraz wybierać się na wycieczki – także po polnych i leśnych ścieżkach. Osoby, które szukają uniwersalnego jednośladu do rekreacyjnych wypadów, mogą wziąć pod uwagę także rower górski. W tej cenie raczej trudno będzie znaleźć kolarzówkę, jednak do długich przejażdżek można wybrać rower trailowy (który przy okazji jest znacznie bardziej wszechstronny niż klasyczna szosa).

Jak wybrać dobry rower do 2000 zł?

Rowery do 2000 zł z tego samego segmentu są do siebie podobne – zapewniają dobre wyposażenie, ale bez spektakularnych rozwiązań. Zwykle mają amortyzator z przodu, hamulce tarczowe mechaniczne (rzadziej hydrauliczne) lub V-brake, napęd 3×7 lub 3×8 (zwykle marki Shimano), częściej wolnobieg niż kasetę. Dodatkowo rowery miejskie na ogół są fabrycznie wyposażone w akcesoria, tj. bagażnik, błotniki, oświetlenie, czasami koszyk z przodu. Rama jest wykonana z aluminium, dzięki czemu konstrukcja jest nieco lżejsza – ma to szczególne znaczenie, gdy trzeba wnosić rower do mieszkania bez windy czy prowadzić pod górę. Z racji podobieństwa wyposażenia pomiędzy rowerami do 2000 zł większą uwagę należy zwrócić na dopasowanie konstrukcji do wzrostu, wygodę użytkowania i… wygląd jednośladu.

Rowery do 2000 zł - czy może być jeszcze taniej?

W kwocie do 2000 zł można kupić przyzwoicie wyposażony rower znanej marki. Warto tutaj zwrócić uwagę na polskich producentów, którzy dbają o dobry stosunek ceny do jakości. Tańsze rowery można znaleźć szczególnie wśród modeli w mniejszych rozmiarach. W cenie do 2000 zł można mieć np.: Wszystkie wymienione modele można znaleźć w sklepie RoweryNaRaty.pl. Warto obserwować ofertę, by upolować wymarzony rower w promocyjnej cenie. Klienci, którym zależy na czasie, mogą skorzystać z opcji zakupu na raty – tym sposobem nie trzeba mieć wolnych 2000 zł, żeby kupić rower w tym przedziale cenowym.