Kupuj markowe rowery na raty 0%!

Apple Book

Don't miss the last opportunity

Smartwatches

Don't miss the last opportunity
Wysyłka w 24h

Ciesz się rowerem już nawet 24 godziny po jego zakupie!

Płatność ratalna

Każdy rower możesz zakupić na raty. Niektóre nawet na 30x0%!

2 lata gwarancji

Na każdy zakupiony rower masz 24 miesiące gwarancji producenta

Rowery do 4000 zł

W kwocie do 4000 złotych można znaleźć bardzo udane konstrukcje, które zadowolą nie tylko ambitnych amatorów, ale i bardziej doświadczonych kolarzy. Oto modele rowerów dostępne w przedziale cenowym od 3000 do 4000 złotych.

Rower do 4 tys. złotych - jakie wyposażenie?

Rowery do 4000 zł to przede wszystkim ramy aluminiowe, przy czym niektórzy producenci stosują nowoczesne, bardziej wytrzymałe stopy. W rowerach górskich wciąż będzie brakować pełnego zawieszenia, natomiast przedni amortyzator (zwykle sprężynowy, choć zdarzają się powietrzne) może być wyposażony w manetkę blokady skoku. Większość rowerów będzie miała hamulce tarczowe hydrauliczne (Shimano/Tektro) oraz napęd Shimano 2×9 (rowery górskie) lub 3×10 (rowery trekkingowe). Jeśli chodzi o koła, producenci stosują przeważnie bardzo dobre opony (np. Schwalbe), wzmacniane obręcze aluminiowe i nierdzewne szprychy.

Rowery do 4000 zł - jaki wybrać?

W tym pułapie cenowym występują wszystkie podstawowe rodzaje jednośladów, w tym również te z napędem elektrycznym, jednak z reguły na rower z silnikiem trzeba przeznaczyć nieco większy budżet. W ofercie sklepu RoweryNaRaty.pl można znaleźć m.in.: Przy wyborze roweru najlepiej sugerować się zastosowaniem. Osobom, które chcą przemieszczać się głównie po płaskich drogach asfaltowych, wystarczy rower miejski. Natomiast rowerzystom, którzy potrzebują jednośladu również do wycieczek za miasto (drogi szutrowe, polne ścieżki, leśne dukty), bardziej przyda się rower trekkingowy lub crossowy. Do bardziej dynamicznej jazdy w terenie lepiej wybrać rower górski lub trailowy.

Szybkie i wygodne zakupy przez internet

Zakup roweru przez internet? Czemu nie! W razie problemów z doborem odpowiedniego modelu lub rozmiaru wystarczy napisać wiadomość lub zadzwonić – pracownicy sklepu RoweryNaRaty.pl chętnie udzielą wszelkiej niezbędnej pomocy. Nie ma znaczenia, czy chodzi o rowery do 4000 zł, czy droższe lub tańsze – każdy model można kupić na raty, więc nie trzeba wydawać od razu pełnej kwoty. Wszystko można załatwić przez internet w kilku prostych krokach. Na rower nie trzeba będzie długo czekać – zamówienia są realizowane w ciągu 24 godzin.