Kupuj markowe rowery na raty 0%!

Apple Book

Don't miss the last opportunity

Smartwatches

Don't miss the last opportunity
Wysyłka w 24h

Ciesz się rowerem już nawet 24 godziny po jego zakupie!

Płatność ratalna

Każdy rower możesz zakupić na raty. Niektóre nawet na 30x0%!

2 lata gwarancji

Na każdy zakupiony rower masz 24 miesiące gwarancji producenta

Rowery do 13000 zł

Wbrew pozorom łatwiej kupić rower do 1300 zł niż za 13000 zł. Dlaczego? Wysoka kwota to duży wybór, ale również duże oczekiwania – sprzęt w tej cenie musi dawać kolarzowi pewność, że nie zawiedzie w żadnej sytuacji.

Rower do 13 tys. zł - demon prędkości i władca single tracków

Solidny rower na rodzinne wycieczki? Jak najbardziej, ale w tej kategorii cenowej dominuje sprzęt o wyczynowym charakterze. Rowery do 13000 zł to przede wszystkim „górale” do amatorskich zawodów XC i maratonów, a także samotnego przemierzania górskich szlaków. W tej kategorii cenowej nie brakuje również rowerów przystosowanych do pokonywania dalekich dystansów w szybkim tempie, tj. klasycznych szosówek i bardziej uniwersalnych graveli. Na koniec trzeba też wspomnieć o rowerach elektrycznych ze sportowym zacięciem, dzięki którym można pokonywać bezdroża i przemierzać dalekie trasy bez dużego wysiłku.

Rowery do 13000 zł – zwykły czy elektryczny?

Każdy kolarz ma inne potrzeby — jeden chce brać udział w morderczych wyścigach i mierzyć się z własnymi słabościami, inny woli jeździć rekreacyjnie i dobrze się przy tym bawić. Warto jednak pamiętać, że rower elektryczny spełniający wymogi swojej kategorii nie może jechać bez pedałowania – tak więc silnik nie zwalnia kolarza z używania własnych mięśni.

Rower elektryczny to dobre rozwiązanie w przypadku:

  • osób, które chcą przełamać rutynę treningu rowerowego;
  • osób, które dużo podróżują na rowerze w celach turystyczno-krajoznawczych;
  • osób, które codziennie dojeżdżają daleko do pracy;
  • osób, które szukają tańszego i bardziej ekologicznego środka lokomocji;
  • osób starszych i z problemami zdrowotnymi, które utrudniają jazdę na zwykłym rowerze.

Jak kupić rower do 13000 zł przez internet?

Zakupy w sklepie RoweryNaRaty.pl nie różnią się wiele od zakupów w sklepie stacjonarnym. Najpierw należy wytypować odpowiedni model i dobrać rozmiar do wzrostu. Osoby, które nie wiedzą, jak to zrobić, mogą zwrócić się do konsultanta – szybką pomoc zapewnia sklepowy czat, ale można również zadzwonić albo napisać e-mail. Następnie należy złożyć zamówienie. Zakup można opłacić również w ratach, bez wychodzenia z domu i zbędnych formalności – tym sposobem rowery do 13000 zł i inne droższe modele są dostępne od zaraz także dla tych osób, które jeszcze nie zdążyły zgromadzić całej kwoty. Po poprawnym złożeniu zamówienia wystarczy oczekiwać na kuriera – zwykle rowery trafiają do wysyłki w ciągu 24 godzin.