Kupuj markowe rowery na raty 0%!

Apple Book

Don't miss the last opportunity

Smartwatches

Don't miss the last opportunity
Wysyłka w 24h

Ciesz się rowerem już nawet 24 godziny po jego zakupie!

Płatność ratalna

Każdy rower możesz zakupić na raty. Niektóre nawet na 30x0%!

2 lata gwarancji

Na każdy zakupiony rower masz 24 miesiące gwarancji producenta

Rowery do 7000 zł

W przedziale cenowym 6000-7000 zł nie ma miejsca na wahanie czy wątpliwości. Rower musi być idealnie dopasowany i zapewniać solidne wyposażenie, które nie zawiedzie na trudnej trasie czy długich dystansach. Oto modele, które producenci proponują w budżecie do 7000 zł.

Rower dla zaprawionych w boju kolarzy

Rowery do 7000 zł to kategoria dla osób, które uprawiają bądź chcą uprawiać wyczynową jazdę – ścigać się po szosie czy w zawodach cross-country albo samotnie zmierzyć się z ekstremalnymi warunkami terenowymi. Jednocześnie rowery w tym pułapie cenowym powinny zapewniać radość z jazdy i poczucie bezpieczeństwa. Nie może dojść do sytuacji, w której kolarz będzie się zastanawiać, czy system hamulcowy nie przegrzeje się podczas wyścigu albo czy manetka będzie płynnie współpracować z przerzutką. Oprócz wysokiej jakości osprzętu bardzo ważna jest rama – jej wytrzymałość, geometria oraz dopasowanie do wzrostu użytkownika.

Jaki rower do 7000 zł wybrać?

Odpowiedź może być tylko jedna – taki, który będzie jak najlepiej przystosowany do wyznaczonego mu celu, a zarazem do indywidualnych potrzeb użytkownika. Rowery do 7000 zł to zazwyczaj solidne i przyzwoicie wyposażone maszyny, ale zdarzają się lepsze i nieco słabsze konstrukcje. Na jakie elementy zwracać uwagę?

W rowerach za 6000-7000 zł występuje:

  • lekka, a zarazem sztywna rama z ulepszonego aluminium;
  • amortyzator powietrzny lub karbonowy widelec;
  • zawieszenie hardtail lub full suspension;
  • hydrauliczny system hamowania Shimano/SRAM/Tektro;
  • napęd z jedną lub dwoma tarczami z przodu, np. Shimano Deore 1×12, Shimano Sora 2×9;
  • nowoczesna obręcz tubeless ready (możliwość współpracy z oponą bezdętkową).

W tym przedziale cenowym można też dostać rower elektryczny, np. EcoBike z serii Traffic lub składak EcoBike Rhino.

Rowery do 7000 zł - kupować czy czekać?

Zgromadzone oszczędności nie wystarczą na zakup upatrzonego gravela czy elektrycznego „mieszczucha”? W tej sytuacji można dać sobie czas – oszczędzać dalej i czekać na promocję. Jednak w sklepie RoweryNaRaty.pl można skorzystać też z możliwości zakupu jednośladu na raty – przez internet i bez czasochłonnych formalności. To dobre rozwiązanie dla osób, które nie chcą czekać ani chwili dłużej na rozpoczęcie sezonu rowerowego. Zamówienie realizowane jest w ciągu 24 godzin, więc pierwszy rowerowy wypad można planować choćby dzisiaj!