Kupuj markowe rowery na raty 0%!

Apple Book

Don't miss the last opportunity

Smartwatches

Don't miss the last opportunity
Wysyłka w 24h

Ciesz się rowerem już nawet 24 godziny po jego zakupie!

Płatność ratalna

Każdy rower możesz zakupić na raty. Niektóre nawet na 30x0%!

2 lata gwarancji

Na każdy zakupiony rower masz 24 miesiące gwarancji producenta

Rowery do 10000 zł

Rower za ok. 10000 zł to już nie maszyna na okazjonalne wycieczki. To sprzęt dla kogoś, kto swoją rowerową pasję traktuje bardzo poważnie, a nawet bierze udział w amatorskich wyścigach.

Co powinien mieć dobry rower do 10000 zł?

Rowery w tej kategorii cenowej to aluminiowe lub karbonowe konstrukcje.  A jaką ramę wybrać? Włókno węglowe jest lżejsze i lepiej tłumi drgania, z kolei rama aluminiowa jest tańsza, dzięki czemu producent może przeznaczyć więcej środków na osprzęt.

A skoro o komponentach mowa, to w tej cenie można się spodziewać bardzo dobrego napędu z grupy Shimano (Deore, SLX i XT w rowerach MTB lub 105 i Tiagra w szosówkach) oraz napędu SRAM (Eagle). Rowery do 10000 zł przeznaczone do jazdy w terenie są wyposażone w powietrzne amortyzatory z blokadą skoku, zaś w szosówkach i gravelach dominuje karbonowy widelec z karbonową rurą sterową.

Rowery do 10000 zł z napędem elektrycznym

Dysponując kwotą 10000 złotych, można rozglądać się także za dobrym rowerem elektrycznym. Dodatkowy napęd przyda się zarówno w codziennym użytkowaniu, gdy po pracy trzeba wykrzesać z siebie siły na powrót do domu, jak i podczas wypadów rekreacyjnych czy turystycznych.
Na co zwracać uwagę przy wyborze roweru elektrycznego:

  • wydajność silnika – moc maksymalna, generowana prędkość, moment obrotowy;
  • pojemność baterii, czyli zasięg na jednym ładowaniu;
  • położenie silnika – centralne lub w piaście (tylnej lub przedniej);
  • montaż baterii – w ramie lub na bagażniku;
  • możliwość wyjmowania baterii;
  • funkcje panelu sterującego;
  • wyposażenie dostosowane do typu roweru (napęd, hamulce, amortyzator);
  • waga i nośność roweru.

Rower do 10 tys. zł – czy warto kupić na raty?

W sklepie RoweryNaRaty.pl nie brakuje rowerów w cenie nieprzekraczającej 10 tys. złotych, w tym także rowerów elektrycznych. Jeśli chodzi o te ostatnie, w ofercie znajdują się m.in. rowery EcoBike i Kross, w tym rowery górskie, trekkingowe i miejskie. Wszystkie rowery do 10000 zł (tak jak i pozostałe) można kupić także na raty. Dzięki temu można zachować oszczędności albo przeznaczyć je na zakup dodatkowego wyposażenia. To dobre rozwiązanie również wtedy, gdy nowy rower potrzebny jest na cito i nie można czekać na zebranie całej kwoty. Żeby sfinansować zakup, nie trzeba osobno starać się o kredyt w banku – wszystkie formalności można załatwić bezpośrednio w sklepie w kilku prostych krokach.