Kupuj markowe rowery na raty 0%!

Apple Book

Don't miss the last opportunity

Smartwatches

Don't miss the last opportunity
Wysyłka w 24h

Ciesz się rowerem już nawet 24 godziny po jego zakupie!

Płatność ratalna

Każdy rower możesz zakupić na raty. Niektóre nawet na 30x0%!

2 lata gwarancji

Na każdy zakupiony rower masz 24 miesiące gwarancji producenta

Rowery EcoBike

Rower elektryczny na kieszeń przeciętnie zarabiającego cyklisty? Przystępne ceny e-bike’ów zapewnia polska marka EcoBike specjalizująca się w tym segmencie jednośladów. W tej firmie wysoka jest tylko jakość – rowery EcoBike to solidne konstrukcje zawierające sprawdzone komponenty i praktyczne rozwiązania.

EcoBike - co to za marka?

EcoBike to polski producent rowerów elektrycznych z własnym zakładem produkcyjnym i linią montażową w miejscowości Źródła. W ofercie producenta znajdują się elektryczne rowery górskie, rowery elektryczne trekkingowe, e-bike miejskie i składane rowery o napędzie elektrycznym. Oprócz e-bike’ów marka sprzedaje również zestawy i akcesoria do konwersji zwykłego jednośladu na elektryczny, m.in. baterie, kontrolery, panele sterujące i ładowarki. Wspólnym mianownikiem wszystkich rowerów EcoBike jest bardzo dobry stosunek jakości do ceny. W ofercie są zarówno tańsze, jak i droższe modele, jednak wszystkie zostały zaprojektowane w oparciu o zapotrzebowanie polskiego rynku. Co ciekawe, rekord dystansu przebytego na rowerze elektrycznym (14 108 km/2017 r.) został ustanowiony właśnie na rowerze marki EcoBike.

Czym charakteryzują się rowery EcoBike?

Rowery są dostępne w różnych rozmiarach oraz wersjach kolorystycznych. W zależności od modelu silnik umiejscowiony jest centralnie (serie LX, LX300 i SX300), w tylnej piaście (np. SX4, SX5, X-Cross, Traffic) lub w przedniej piaście (seria Basic Nexus). Bateria najczęściej jest wbudowana w ramę, jednak w rowerach miejskich z serii Traffic i Basic bateria umieszczona jest na bagażniku.

Konstrukcja i wyposażenie rowerów EcoBike:

  • aluminiowa rama;
  • silnik BAFANG/ANANDA/DAPU/XOFO;
  • bateria GREENWAY/LG w od 10,4 do 17,5 Ah z systemem Smart BMS;
  • wielofunkcyjny panel sterujący;
  • napęd Shimano/SRAM/Microshift/Skilful;
  • hamulce tarczowe hydrauliczne lub V-brake;
  • najczęściej amortyzowany widelec SunTour/RST;
  • często regulowany mostek kierownicy;
  • amortyzowana sztyca w niektórych modelach.

Jaki rower EcoBike wybrać?

W sklepie RoweryNaRaty.pl dostępne są wszystkie warianty rowerów EcoBike: miejskie, górskie, trekkingowe oraz składane. Jaki wybrać? Rowery EcoBike miejskie i składane spełnią potrzeby osób, które szukają jednośladu użytkowego do przemieszczania się po okolicy. Z kolei rowery trekkingowe sprawdzą się w mieście i na bezdrożach – im bardziej pojemna bateria, tym na dłuższą wycieczkę można się wybrać. Rowery MTB to sprzęt dla koneserów górskich szlaków i osób, które lubią wyprawy z dala od cywilizacji. Każdy rower marki EcoBike można kupić na raty, dlatego nie warto dłużej zwlekać z wyborem wymarzonego e-bike’a.